Розкрито характеристики відразу трьох нових флагманських смартфонів Xiaomi

Незважаючи на те, що Xiaomi перенесла анонс лінійки Xiaomi 12 на початок 2022 року, в мережі вже стали з’являтися докладні описи прийдешніх пристроїв.

Джерелом свіжих витоків став популярний інтернет-інсайдер з Китаю Digital Chat Station. Він розповів, що в рамках серії буде представлено відразу три пристрої – Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro і Xiaomi 12 Ultra.

При цьому базова і Pro-версії отримають акумулятори ємністю 4700 мАг і зарядкою не менше 100 Вт, а ось старшу оснастять варіантом на 5000 мАг і надшвидкою зарядкою на 120 Вт. Також Xiaomi 12 Ultra отримає 100 Вт бездротову зарядку, пише MyDrivers.

Також пристроїв приписують LTPO-дисплеї Samsung E5, які, як iPhone 13 Pro і 13 Pro Max, підтримують адаптивну частоту оновлення екрану – від 1 до 120 Гц.

Анонс новинок очікується в січні 2022 року. Приблизно тоді ж від Samsung чекають анонс лінійки Galaxy S22.

Запис Розкрито характеристики відразу трьох нових флагманських смартфонів Xiaomi спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Незважаючи на те, що Xiaomi перенесла анонс лінійки Xiaomi 12 на початок 2022 року, в мережі вже стали з’являтися докладні описи прийдешніх пристроїв. Джерелом свіжих витоків став популярний інтернет-інсайдер з Китаю Digital Chat Station. Він розповів, що в рамках серії буде представлено відразу три пристрої – Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro і Xiaomi 12 Ultra. […]

Запис Розкрито характеристики відразу трьох нових флагманських смартфонів Xiaomi спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.