Розкрито дизайн нових TWS-навушників Apple

Незадовго до передбачуваного анонса TWS-гарнітури Apple новинка відзначилася на сайті одного з російських ритейлерів. Її зовнішній вигляд розсекретив недорогий товар стороннього виробника, передчасно «розблокований» на онлайн-вітрині.

Аксесуар під назвою uBear AirPods 2021 TouchCase засвітився на сайті інтернет-магазину «МТС» (посилання була активна на момент написання новини). Зображення чохла для зарядного футляра навушників в чорному, зеленому, червоному і рожевому кольорах підтвердили дизайн неанонсованої новинки. Спочатку товар позиціонувався як аксесуар для Apple AirPods Pro, але пізніше опис змінилося на «AirPods 2021».

На знімках гарнітура представлена ​​в класичному дизайні без змінних силіконових насадок. Згідно з попередніми звітами інсайдерів, навушники AirPods третього покоління будуть частково схожі на свою Pro-версію. Майбутню новинку приписують зменшену порівняно з попередником довжину «ніжок» та відсутність функції активного шумозаглушення.Анонс фірмової гарнітури може відбутися вже сьогодні, 20 квітня, вартість аксесуара поки невідома.

Запис Розкрито дизайн нових TWS-навушників Apple спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Незадовго до передбачуваного анонса TWS-гарнітури Apple новинка відзначилася на сайті одного з російських ритейлерів. Її зовнішній вигляд розсекретив недорогий товар стороннього виробника, передчасно «розблокований» на онлайн-вітрині. Аксесуар під назвою uBear AirPods 2021 TouchCase засвітився на сайті інтернет-магазину «МТС» (посилання була активна на момент написання новини). Зображення чохла для зарядного футляра навушників в чорному, зеленому, червоному і рожевому кольорах підтвердили […]

Запис Розкрито дизайн нових TWS-навушників Apple спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.