Розкрито дата анонса нової складаної розкладачки Samsung Galaxy Z Flip 3

Останнім часом по мережі ходить безліч різних чуток про новий гнучкий смартфон Samsung – Galaxy Z Flip 3. Частина з них стосуються його зовнішнього вигляду, частина – «нутрощів». Тепер же стала відома і передбачувана дата анонса пристрою.

Так, якщо вірити даним інтернет-інсайдера під ніком Tron, довгоочікувану складну розкладачку представлять вже 3 серпня 2021 року. Також він розповів, що пристрій буде продаватися за ціною від 999 або 1999 доларів, пише Gizmochina.

Нагадаємо, що колишні витоку приписували смартфону чіп Snapdragon 888, подвійну камеру на 12 і 12 Мп, а також до 256 ГБ постійної пам’яті.

Що цікаво, анонс іншого складного смартфона компанії – Galaxy Z Fold 3 – очікується трохи раніше. Інсайдери повідомляють, що його покажуть в червні-липні, в рамках чергової презентації Unpacked.

Запис Розкрито дата анонса нової складаної розкладачки Samsung Galaxy Z Flip 3 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Останнім часом по мережі ходить безліч різних чуток про новий гнучкий смартфон Samsung – Galaxy Z Flip 3. Частина з них стосуються його зовнішнього вигляду, частина – «нутрощів». Тепер же стала відома і передбачувана дата анонса пристрою. Так, якщо вірити даним інтернет-інсайдера під ніком Tron, довгоочікувану складну розкладачку представлять вже 3 серпня 2021 року. Також […]

Запис Розкрито дата анонса нової складаної розкладачки Samsung Galaxy Z Flip 3 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.