Розкрито батарею майбутнього планшета Xiaomi Mi Pad 5

Xiaomi готується до випуску нової серії планшетів Mi Pad 5. Вони повинні стати конкурентами для моделей iPad Pro, Galaxy Tab і Huawei Mate Pad Pro. Стали відомі характеристики батареї новинок від Xiaomi.

Один з планшетів отримав сертифікацію 3C. Завдяки цьому стало ясно, що він буде оснащуватися подвійний батареєю. Ємність кожної окремої комірки становить 4260 мАг. Це означає, що загальна ємність буде дорівнює 8520 мАг.

З чуток, в серії Mi Pad 5 буде дві моделі – звичайна і Pro. Pro-версія отримає LCD-екран частотою оновлення 120 Гц і роздільною здатністю 2560 x 1600 пікселів. Також у планшета буде підтримка стилуса. Згідно Рендер, у Mi Pad 5 буде потрійна основна камера, як у смартфона Mi 11. Але це непідтверджена інформація.

Запис Розкрито батарею майбутнього планшета Xiaomi Mi Pad 5 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Xiaomi готується до випуску нової серії планшетів Mi Pad 5. Вони повинні стати конкурентами для моделей iPad Pro, Galaxy Tab і Huawei Mate Pad Pro. Стали відомі характеристики батареї новинок від Xiaomi. Один з планшетів отримав сертифікацію 3C. Завдяки цьому стало ясно, що він буде оснащуватися подвійний батареєю. Ємність кожної окремої комірки становить 4260 мАг. […]

Запис Розкрито батарею майбутнього планшета Xiaomi Mi Pad 5 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.