Розкрита причина швидкої розрядки смартфона

У мережі з’явилася інформація, яка пояснює, чому деякі смартфони розряджаються швидше за інших.

Виявилося, що виною всьому виступає зношена акумуляторна батарея. Про це розповів провідний аналітик Mobile Research Group Ельдар Муртазін, пише радіо Sputnik.

Він також уточнив, що кожен акумулятор, який використовується в гаджетах, має граничне число циклів перезарядки. І якщо користувач перевищить це кількість, то швидкість роботи пристрою може почати знижуватися.

Рішення проблеми лежить на поверхні. Досить замінити батарею в перевіреному сервісному центрі. Після цього смартфон повинен позбутися проблем, а користувач забути про швидкої розрядки на кілька років.

Зрозуміло, найпростіше провести таку процедуру зі смартфонами, у яких задня кришка легко знімається. У випадки з подібними девайсами, заміну можна провести навіть вдома, на свій страх і ризик.

Запис Розкрита причина швидкої розрядки смартфона спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

У мережі з’явилася інформація, яка пояснює, чому деякі смартфони розряджаються швидше за інших. Виявилося, що виною всьому виступає зношена акумуляторна батарея. Про це розповів провідний аналітик Mobile Research Group Ельдар Муртазін, пише радіо Sputnik. Він також уточнив, що кожен акумулятор, який використовується в гаджетах, має граничне число циклів перезарядки. І якщо користувач перевищить це кількість, […]

Запис Розкрита причина швидкої розрядки смартфона спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.