Розкаюється: біженець з Руанди зізнався у підпалі Нантського Собору

Як писав раніше WestNews, у французькому місті Нанті 18 липня спалахнула масштабна пожежа в кафедральному соборі святих Петра і Павла. Собор підпалив біженець з Руанди, який працював волонтером у єпархії.

Наразі 39-річного чоловіка затримали за знищення та пошкодження майна. Він здійснив підпал у трьох місцях. Мотиви до таких дій чоловік поки не береться пояснювати.

Як повідомив ЗМІ адвокат обвинуваченого, чоловік співпрацював зі слідством, пише “ТСН“.

“Він гірко шкодує про факти, і зізнання стало для нього звільненням. Мій клієнт сьогодні охоплений каяттям і вражений масштабом подій”, – зявив юрист.

Настоятель собору Убер Шампенуа розповів, що руандієць працював у соборі 4 – 5 років – після того, як прибув до Франції. Причин не довіряти чоловікові не було.

За підпал собору чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі і штраф 150 тисяч євро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Масштабна пожежа у Франції: горить один з найбільших готичних соборів, який зводили майже 500 років. ВІДЕО. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Публікація Розкаюється: біженець з Руанди зізнався у підпалі Нантського Собору запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Як писав раніше WestNews, у французькому місті Нанті 18 липня спалахнула масштабна пожежа в кафедральному соборі святих Петра і Павла. Собор підпалив біженець з Руанди, який працював волонтером у єпархії. Наразі 39-річного чоловіка затримали за знищення та пошкодження майна. Він здійснив підпал у трьох місцях. Мотиви до таких дій чоловік поки не береться пояснювати. Як повідомив ЗМІ […]

Публікація Розкаюється: біженець з Руанди зізнався у підпалі Нантського Собору запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.