“Розчленував тіло, розклав по пакетах і викинув у ставок”: коханець жорстоко вбив безвісти зниклу жінку

Увечері 16 серпня близько водойми виявили тіло жінки. Труп був розчленований і розкладений по пакетам.

“Розчленував тіло, розклав по пакетах і викинув у ставок”: коханець жорстоко вбив безвісти зниклу киянку

За словами очевидців, правоохоронці знайшли три сміттєвих мішка, в яких були частини тіла. В одному з них була рука, частина живота і нога без ступні. По каблучці на руці вдалося впізнати загиблу.

Жертві вбивця також відрізав голову.

Пізніше стало відомо, що жінка, тіло якої знайшли в Русанівському каналі, кілька днів перебувала в розшуку як зникла. Особу вбитої підтвердили її близькі. Загиблої виявилася Ірина Кліпкова, яку розшукували по всій Русанівці з 13 серпня.
14 серпня у дочки жінки був день народження. В той день дівчинці виповнилося 14 років.

Напередодні Ірина відправилася в супермаркет, щоб купити продукти на торжество, занесла додому пакети з покупками і вийшла у двір подихати свіжим повітрям.

Додому киянка більше не повернулася. В останній раз її бачили увечері 13 серпня в районі вул. Ентузіастів 37.

За попередніми даними, жінку вбив співмешканець. Він розчленував тіло, розклав по пакетах і викинув в канал.

Увечері 16 серпня близько водойми виявили тіло жінки. Труп був розчленований і розкладений по пакетам. За словами очевидців, правоохоронці знайшли три сміттєвих мішка, в яких були частини тіла. В одному з них була рука, частина живота і нога без ступні. По каблучці на руці вдалося впізнати загиблу. Жертві вбивця також відрізав голову. Пізніше стало відомо, що жінка, тіло якої знайшли в Русанівському каналі, кілька днів перебувала в розшуку як зникла. Особу вбитої підтвердили її близькі. Загиблої виявилася Ірина Кліпкова, яку розшукували по всій Русанівці з 13 серпня. 14 серпня у дочки жінки був день народження. В той день дівчинці виповнилося 14 років. Напередодні Ірина відправилася в супермаркет, щоб купити продукти на торжество, занесла додому пакети з покупками і вийшла у