Росіяни вкотре погоріли на шахрайстві. Тепер їх не пустять на Олімпіаду в Токіо

Московська антидопінгова лабораторія підробила дані, перш ніж відправити і в WADA

Росію можуть відсторонити від Олімпіади-2020 в Токіо, повідомляє The Telegraph.

Як пише видання, причинами є підозри в тому, що Московська антидопінгова лабораторія підробила дані, перш ніж відправити їх до Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA).

В агентстві вважають, що Москва маніпулювала даними протягом останніх 18 місяців.

“Протягом наступних двох місяців можуть бути представлені нові докази підробки допінг-проб, що може привести до виключення російських спортсменів від участі в Олімпійських іграх”, – йдеться в повідомленні.

В останні роки росіяни кілька разів потрапляли в гучні скандали. У 2016 році їхніх легкоатлетів не допустили до Олімпіади в Ріо.

Московська антидопінгова лабораторія підробила дані, перш ніж відправити і в WADA Росію можуть відсторонити від Олімпіади-2020 в Токіо, повідомляє The Telegraph. Як пише видання, причинами є підозри в тому, що Московська антидопінгова лабораторія підробила дані, перш ніж відправити їх до Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA). В агентстві вважають, що Москва маніпулювала даними протягом останніх 18 місяців. “Протягом наступних двох місяців можуть бути представлені нові докази підробки допінг-проб, що може привести до виключення російських спортсменів від участі в Олімпійських іграх”, – йдеться в повідомленні. В останні роки росіяни кілька разів потрапляли в гучні скандали. У 2016 році їхніх легкоатлетів не допустили до Олімпіади в Ріо.