Росія продовжує нарощувати війська на кордоні з Україною

Триває перекидання російських військ на кордоні з Україною, до зафіксованих таборів і складів техніки додалися зенітні ракетні комплекси.

На тлі оголошень про майбутні переговори зі США, НАТО та ОБСЄ перекидання російських сил до кордонів продовжується, повідомляє Conflict Intelligence Team.

“У відкритих джерелах ми можемо спостерігати, як збільшуються вже виявлені табори, виникають нові, а склад техніки, що перекидається, розширюється: до танків і самохідних знарядь додалися зенітні ракетні комплекси”, – йдеться у повідомленні.

За даними СІТ, найбільш активне перекидання військ за останній місяць спостерігалося в областях на північний схід від українського кордону. Ці регіони не межують з окупованими територіями.

Виявлені раніше місця накопичення військової техніки поповнилися ще одним – полігоном “Заїжджі Двори” в Курській області.

Військову присутність видання зафіксувало і в Білгородській області, і в Криму.

До теми: Зброю треба тримати змащеною, – секретар РНБО про можливе вторгнення РФ

The post Росія продовжує нарощувати війська на кордоні з Україною appeared first on Галицький Кореспондент.

Триває перекидання російських військ на кордоні з Україною, до зафіксованих таборів і складів техніки додалися зенітні ракетні комплекси. На тлі оголошень про майбутні переговори зі США, НАТО та ОБСЄ перекидання російських сил до кордонів продовжується, повідомляє Conflict Intelligence Team. “У відкритих джерелах ми можемо спостерігати, як збільшуються вже виявлені табори, виникають нові, а склад техніки,

The post Росія продовжує нарощувати війська на кордоні з Україною appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: