Романчук забрав ЗОЛОТО чемпіонату Європи на дистанції 1500 метрів. Браво! (ФОТО)

Романчук забрав ЗОЛОТО чемпіонату Європи на дистанції 1500 метрів. Браво!

Рівнянину одразу ж показали його дружину: прямо в басейні.

Український плавець Михайло Романчук на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Будапешті став переможцем на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Український плавець Михайло Романчук на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Будапешті став переможцем на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Мама Михайла зробила допис у Facebook:

Мішаня – чемпіон Європи! Дякую Богу за ці щасливі моменти. Особлива подяка Петру Борисовичу (найкращому тренеру). Дякуємо всім, хто вболівав, дивився і Радіємо!

Відомий спортивний журналіст Євгеній Каранов при цьому зауважує:

Оце рівень! Нарешті, Михайло Романчук забрав ЗОЛОТО чемпіонату Європи з плавання на дистанції 1500 метрів

 

А до чого техніка дійшла: виліз з басейну а тут йому Маринку Бех-Романчук одразу на екрані запустили

 

Вітаю!

Романчук забрав ЗОЛОТО чемпіонату Європи на дистанції 1500 метрів. Браво! Рівнянину одразу ж показали його дружину: прямо в басейні. Український плавець Михайло Романчук на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Будапешті став переможцем на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Український плавець Михайло Романчук на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Будапешті став переможцем на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Мама Михайла зробила допис у Facebook: Мішаня – чемпіон Європи! Дякую Богу за ці щасливі моменти. Особлива подяка Петру Борисовичу (найкращому тренеру). Дякуємо всім, хто вболівав, дивився і Радіємо! Відомий спортивний журналіст Євгеній Каранов при цьому зауважує: Оце рівень! Нарешті, Михайло Романчук забрав ЗОЛОТО чемпіонату Європи з плавання на дистанції 1500 метрів   А до чого техніка дійшла: виліз