Різав долоні: стали відомі страшні подробиці згвалтування 19-річної дівчини. Знущання тривали майже добу

Різав долоні: стали відомі страшні подробиці згвалтування 19-річної дівчини. Знущання тривали майже добу.

Різав долоні: стали відомі страшні подробиці згвалтування 19-річної дівчини. Знущання тривали майже добу

У Харківській області 54-річний чоловік майже добу ґвалтував дівчину, яку випадково зустрів в лісі.

Стали відомі подробиці жахливого інциденту.

Днем 19-річна студентка з Первомайська прямувала на залізничну станцію. По дорозі зайшла в ліс заради гарних фото, де на її і напав незнайомець. Чоловік зв’язав дівчині руки і зав’язав очі, відвів в своє лігво і там кілька разів згвалтував.
Знущання над дівчиною тривали майже добу. Щоб не пручалася, насильник розмахував величезним саморобним ножем і різав своїй жертві долоні. А потім із зав’язаними очима довів до вокзалу і посадив на поїзд.

На слід злочинця вийшли швидко, тому що він уже двічі сидів за згвалтування неповнолітніх. Однак сам збоченець згвалтування злочином не вважає.

Йому загрожує до 5 років позбавлення волі, якщо ж буде доведено, що, крім статевого злочину, чоловік ще й незаконно утримував дівчину, термін повинен збільшитися.

Різав долоні: стали відомі страшні подробиці згвалтування 19-річної дівчини. Знущання тривали майже добу. У Харківській області 54-річний чоловік майже добу ґвалтував дівчину, яку випадково зустрів в лісі. Стали відомі подробиці жахливого інциденту. Днем 19-річна студентка з Первомайська прямувала на залізничну станцію. По дорозі зайшла в ліс заради гарних фото, де на її і напав незнайомець. Чоловік зв’язав дівчині руки і зав’язав очі, відвів в своє лігво і там кілька разів згвалтував. Знущання над дівчиною тривали майже добу. Щоб не пручалася, насильник розмахував величезним саморобним ножем і різав своїй жертві долоні. А потім із зав’язаними очима довів до вокзалу і посадив на поїзд. На слід злочинця вийшли швидко, тому що він уже двічі сидів за згвалтування неповнолітніх. Однак сам збоченець згвалтування