Рідний батько побив та зґвалтував 16-річну доньку у лісі

Рідний батько побив та зґвалтував 16-річну доньку у лісі

У місті Тараща Київської області 16-річна дівчина заявила, що у лісі її побив та зґвалтував рідний батько.
Чоловіка затримали у порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України, повідомляє прес-служба поліції Київщини.

Місцевий житель перебував вдома, будучи у стані сильного алкогольного сп’яніння. Доньку на той час вже забрали до місцевої районної лікарні на обстеження.

За ознаками злочину відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 156 (розбещення неповнолітніх) Кримінального кодексу України.

Свою провину чоловік не визнає. Запевняє, що цього не скоював.

Рідний батько побив та зґвалтував 16-річну доньку у лісі У місті Тараща Київської області 16-річна дівчина заявила, що у лісі її побив та зґвалтував рідний батько. Чоловіка затримали у порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України, повідомляє прес-служба поліції Київщини. Місцевий житель перебував вдома, будучи у стані сильного алкогольного сп’яніння. Доньку на той час вже забрали до місцевої районної лікарні на обстеження. За ознаками злочину відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 156 (розбещення неповнолітніх) Кримінального кодексу України. Свою провину чоловік не визнає. Запевняє, що цього не скоював.