Ревнував до дитини: чоловік жорстоко вбив наречену та її маленького брата (фото)

Ревнував до дитини: чоловік жорстоко вбив наречену та її маленького брата.

У Росії 32-річний чоловік жорстоко вбив свою 26-річну дівчину та її 9-річного брата.

Про це пишуть росЗМІ.

Трагедія сталась у м. Армавір Краснодарського краю. Там бізнесмен Акшин Гусейнов у прямому ефірі вбив свою наречену Вікторію Макарову. Потім він поїхав у рідне село дівчини, де розправився із її 9-річним братом.

Так, чоловік на камеру побив до смерті свою коханку. За його словами, це через те, що дівчина його зрадила. Далі – він записав відео на фоні трупа дівчини та сказав, що їде вбивати і її брата, бо “той його дратує”. Це все чоловік опублікував у соціальних мережах.

Вбита 26-річна Вікторія

Мати вбитих дітей про трагедію дізналась із соціальних мереж. Вона кинулась додому, проте її молодший син був уже мертвим. Вбивця після вчиненого загадково зник.

Зазначається, що вбита Вікторія було родом із невеликого села. Там мешкали її мати та 9-річний брат. Дівчина регулярно допомагала родині та дбала про свого рідного брата. Неадекват приревнував дівчину до 9-річної дитини, через що і сталась трагедія.

 

 

 

Ревнував до дитини: чоловік жорстоко вбив наречену та її маленького брата. У Росії 32-річний чоловік жорстоко вбив свою 26-річну дівчину та її 9-річного брата. Про це пишуть росЗМІ. Трагедія сталась у м. Армавір Краснодарського краю. Там бізнесмен Акшин Гусейнов у прямому ефірі вбив свою наречену Вікторію Макарову. Потім він поїхав у рідне село дівчини, де розправився із її 9-річним братом. Так, чоловік на камеру побив до смерті свою коханку. За його словами, це через те, що дівчина його зрадила. Далі – він записав відео на фоні трупа дівчини та сказав, що їде вбивати і її брата, бо “той його дратує”. Це все чоловік опублікував у соціальних мережах. Вбита 26-річна Вікторія Мати вбитих дітей про трагедію дізналась із соціальних мереж. Вона