Рекорд України: у Франківську створили найбільшу ікону Матері Божої Неустанної Помочі (фото)

Ікона Матері Божої Неустанної Помочі, авторства художниці Оксани Кузишин, стала найбільшою іконою писаною на дереві та потрапила до Книги Рекордів України., пишуть Версії.

Сертифікат Національного реєстру рекордів України  Парафії Матері Божої Неустанної Помочі, що на вулиці Івасюка, вручили 4 липня, на храмове свято.

“Завітав на храмове свято в Парафію Матері Божої Неустанної Помочі.. Тут на правду жива парафія! Адже тут активно діють спільноти та різноманітні проекти, зокрема й для діток! А ще тут встановили рекорд України в категорії мистецтво – найбільша ікона Матері Божої Неустанної Помочі. Працювала над цією прекрасною іконою понад пів року художниця Оксана Кузишин”,- привітав мер Руслан Марцінків.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Ікона Матері Божої Неустанної Помочі, авторства художниці Оксани Кузишин, стала найбільшою іконою писаною на дереві та потрапила до Книги Рекордів України., пишуть Версії. Сертифікат Національного реєстру рекордів України  Парафії Матері Божої Неустанної Помочі, що на вулиці Івасюка, вручили 4 липня, на храмове свято. “Завітав на храмове свято в Парафію Матері Божої Неустанної Помочі.. Тут на правду […]