Регулятор розкрив технічні характеристики та зображення смартфона Moto G20 вартістю $175

Останні звіти інсайдерів підтвердили, що компанія Motorola працює над новим смартфоном під назвою Moto G20. Технічні характеристики і рендери телефону вже з’являлися в документації регуляторів. Схоже, що презентація Moto G20 відбудеться найближчим часом, оскільки він отримав сертифікат від Національної комісії з телерадіомовлення і телекомунікацій (NBTC).

Звіт NBTC показує, що номер моделі XT2128-2 належить смартфону Moto G20. Це тільки підтверджує, що це LTE-смартфон. Регулятор підтвердив, що G20 обладнаний центральним процесором Unisoc T700 з 4 ГБ оперативної пам’яті. Смартфон працює під управлінням операційної системи Android 11.

Moto G20 може мати акумулятор ємністю 5000 мАг, який підтримує зарядку 10 Вт. Версія телефону з 4 ГБ ОЗУ + 128 ГБ орієнтовно буде коштувати 148,07 євро (~ 175 доларів). Що стосується дизайну, то модуль фронтальної камери знаходиться в невеличкому краплеподібному отворі. На задній панелі знаходиться квадрокамера зі світлодіодним спалахом. Специфікації основної та фронтальної камери наразі невідомі.

Запис Регулятор розкрив технічні характеристики та зображення смартфона Moto G20 вартістю $175 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Останні звіти інсайдерів підтвердили, що компанія Motorola працює над новим смартфоном під назвою Moto G20. Технічні характеристики і рендери телефону вже з’являлися в документації регуляторів. Схоже, що презентація Moto G20 відбудеться найближчим часом, оскільки він отримав сертифікат від Національної комісії з телерадіомовлення і телекомунікацій (NBTC). Звіт NBTC показує, що номер моделі XT2128-2 належить смартфону Moto […]

Запис Регулятор розкрив технічні характеристики та зображення смартфона Moto G20 вартістю $175 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.