Redmi Note 10 отримає AMOLED-дисплей

У Мережі з’являється все більше й більше інформації про нові смартфони модельного ряду Redmi Note 10, які повинні бути презентовані вже незабаром. Зараз з’явилося зображення коробки Redmi Note 10, яке дає нам інформацію про те, яким буде смартфон. 

У першу чергу для нас важливо те, що у Redmi Note 10 буде використовуватися AMOLED-дисплей з роздільною здатністю Full HD, що зробить його першим смартфоном Redmi Note з таким дисплеєм. При цьому, зрозуміло, частота оновлення буде стандартною. Також з коробки стало відомо, що смартфон отримає основну квадрокамеру з головним сенсором 48 МП. 

Нагадаємо, що раніше компанія Redmi провела голосування у Індії, в якому спитала у фанатів, що вони хотіли би більше побачити у Redmi Note 10 – найкращу IPS-матрицю з частотою оновлення 120 Гц чи AMOLED-матрицю, і майже 90 відсотків вибрало другий варіант. Невідомо, чи це буде стосуватися всіх моделей Redmi Note 10, але одна гарантовано отримає AMOLED-дисплей.

Запис Redmi Note 10 отримає AMOLED-дисплей спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

У Мережі з’являється все більше й більше інформації про нові смартфони модельного ряду Redmi Note 10, які повинні бути презентовані вже незабаром. Зараз з’явилося зображення коробки Redmi Note 10, яке дає нам інформацію про те, яким буде смартфон.  У першу чергу для нас важливо те, що у Redmi Note 10 буде використовуватися AMOLED-дисплей з роздільною […]

Запис Redmi Note 10 отримає AMOLED-дисплей спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.