realme випустить флагманський смартфон з 125-ватною зарядкою

У липні realme представила технологію зарядки UltraDART, а недавно стало відомо про плани виробника випустити смартфон, що підтримує 125-ватний блок живлення. Інформацію підтвердив генеральний директор компанії, який розкрив терміни виходу новинки.

Як заявив глава realme India Мадхав Шет, у 2022 році компанія планує представити смартфон з підтримкою технології UltraDART. Однією з ключових особливостей флагманського пристрою стане сумісність з блоками живлення рекордної потужності.

Якщо вірити продемонстрованим раніше тестів, аксесуар нового покоління дозволяє «розгойдати» акумулятор ємністю 4000 мАг на 33% за три хвилини. Технологія передбачає використання відразу 14 датчиків температури, які будуть інтегровані в акумулятор смартфона, а також ефективної системи охолодження, завдяки чому АКБ не нагріється понад позначки в 40°С. Технічні характеристики і точну дату випуску смартфона realme поки не розкриває.

Запис realme випустить флагманський смартфон з 125-ватною зарядкою спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

У липні realme представила технологію зарядки UltraDART, а недавно стало відомо про плани виробника випустити смартфон, що підтримує 125-ватний блок живлення. Інформацію підтвердив генеральний директор компанії, який розкрив терміни виходу новинки. Як заявив глава realme India Мадхав Шет, у 2022 році компанія планує представити смартфон з підтримкою технології UltraDART. Однією з ключових особливостей флагманського пристрою […]

Запис realme випустить флагманський смартфон з 125-ватною зарядкою спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.