Приїхали до бабусі на канікули: 59-річний чоловік намагався зґвалтувати 10-річну дівчинку

Дівчинку врятував її брат, котрий почав кричати.

Інцидент стався у селі Черкаської області 10-річну дівчинку намагався зґвалтувати 59-річний співмешканець її бабусі.

Про це повідомляє перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

За його словами, діти приїхали на літні канікули до бабусі, в село.

“Біля 12:00 жінка працювала в городі та почула крик малолітнього хлопчика, який не міг зайти до будинку, бо двері були зачинені із середини. В будинку знаходилася його малолітня сестра, 2009 р.н., а також співмешканець бабусі, 1960 р.н. На вимогу жінки – він двері відкрив. В одній із кімнат, зі сльозами на очах, перебувала дівчинка”, – повідомив Аброськін.

Як розповіла дівчинка, після того, як вона залишилася в будинку зі співмешканцем бабусі, він завів її до спальні, зняв з неї одяг та завалив на ліжко. Дитина прохала його не торкатися її, але останній зупинився тільки після того, як почув крик її маленького брата.

“Зловмисник зараз у поліції, місцева прокуратура перебуває в роздумах, затримувати його чи ні”, – додав заступник Нацполіції.

Дівчинку врятував її брат, котрий почав кричати. Інцидент стався у селі Черкаської області 10-річну дівчинку намагався зґвалтувати 59-річний співмешканець її бабусі. Про це повідомляє перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці у соцмережі Facebook. За його словами, діти приїхали на літні канікули до бабусі, в село. “Біля 12:00 жінка працювала в городі та почула крик малолітнього хлопчика, який не міг зайти до будинку, бо двері були зачинені із середини. В будинку знаходилася його малолітня сестра, 2009 р.н., а також співмешканець бабусі, 1960 р.н. На вимогу жінки – він двері відкрив. В одній із кімнат, зі сльозами на очах, перебувала дівчинка”, – повідомив Аброськін. Як розповіла дівчинка, після того, як вона залишилася в будинку зі співмешканцем бабусі, він