Прикарпатця з пакетом макової соломки затримали поліцейські

Пакет з маковою соломкою виявили патрульні у мешканця Івано-Франківська.

Сьогодні, 25 липня, близько 02:00 години ночі, під час патрулювання по вулиці Сахарова у місті Івано-Франківськ поліцейські помітили громадянина, що поводив себе підозріло, повідомляють “Вікна” з посиланням на сектор комунікації патрульної поліції Івано-Франківщини.

У ході проведення поверхневої перевірки, інспектори патрульної поліції виявили у чоловіка пакет з речовинами рослинного походження (мак).

32-річний місцевий житель раніше притягався до відповідальності за статею 309 ККУ (незаконне зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та за статтею 308 ККУ (викрадення, привласнення наркотичних засобів).

Патрульні поліцейські викликали слідчих для встановлення всіх обставин.

Пакет з маковою соломкою виявили патрульні у мешканця Івано-Франківська. Сьогодні, 25 липня, близько 02:00 години ночі, під час патрулювання по вулиці Сахарова у місті Івано-Франківськ поліцейські помітили громадянина, що поводив себе підозріло, повідомляють “Вікна” з посиланням на сектор комунікації патрульної поліції Івано-Франківщини. У ході проведення поверхневої перевірки, інспектори патрульної поліції виявили у чоловіка пакет з речовинами рослинного походження (мак). 32-річний місцевий житель раніше притягався до відповідальності за статею 309 ККУ (незаконне зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та за статтею 308 ККУ (викрадення, привласнення наркотичних засобів). Патрульні поліцейські викликали слідчих для встановлення всіх обставин.