Прикарпатця спіймали на крадіжці гравію з Бистриці

Тисменицькою місцевою прокуратурою здійснюється нагляд за додержанням законів при проведенні досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення.

Так, 21 червня 2019 року виявлено та задокументовано факт незаконного забору піщано-гравійної суміші на березі річки Бистриця у с. Сілець Тисменицького району, інформує Фіртка з посиланням на обласну прокуратуру.

Встановлено, що житель одного із сіл Тисменицького району за допомогою трактора із встановленим маніпулятором, а також вантажного автомобіля незаконно видобував та намагався вивезти піщано-гравійну суміш, яка належить до корисних копалин загальнодержавного значення.

У ході огляду місця події працівниками поліції вилучено указаний трактор та вантажний автомобіль, на які в подальшому накладено арешт Тисменицьким районним судом.

На даний час досудове розслідування триває.

Тисменицькою місцевою прокуратурою здійснюється нагляд за додержанням законів при проведенні досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення. Так, 21 червня 2019 року виявлено та задокументовано факт незаконного забору піщано-гравійної суміші на березі річки Бистриця у с. Сілець Тисменицького району, інформує Фіртка з посиланням на обласну прокуратуру. Встановлено, що житель одного із сіл Тисменицького району за допомогою трактора із встановленим маніпулятором, а також вантажного автомобіля незаконно видобував та намагався вивезти піщано-гравійну суміш, яка належить до корисних копалин загальнодержавного значення. У ході огляду місця події працівниками поліції вилучено указаний трактор та вантажний автомобіль, на які в подальшому накладено арешт Тисменицьким районним судом. На даний час досудове розслідування триває.