Прикарпатців попереджають про небезпечну курятину з Польщі

За рік подешевшало куряче філе – новини на УНН | 20 січня 2021, 17:49

У замороженому курячому філе, що експортувалося з Республіки Польща до країн-членів ЄС, спеціалісти Держпродспоживслужби виявили сальмонелу. Про це інформують на сторінці у Facebook Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Філе переробляли на м’ясо механічного обвалювання. Після цього його надіслали в Україну. М’ясо отримали два підприємства у Львівській області.

Операторів ринку просять вилучити цей продукт з виробництва або продажу через те, що він може спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини.

Протягом двох робочих днів потрібно письмово повідомити про виявлення невідповідності товару в Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

У замороженому курячому філе, що експортувалося з Республіки Польща до країн-членів ЄС, спеціалісти Держпродспоживслужби виявили сальмонелу. Про це інформують на сторінці у Facebook Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області. Філе переробляли на м’ясо механічного обвалювання. Після цього його надіслали в Україну. М’ясо отримали два підприємства у Львівській області. Операторів ринку просять вилучити цей продукт з виробництва або […]