Прикарпатський чиновник, який підписав наказ про преміювання дружини, сплатить штраф

Виконувач обов’язків директора комунального підприємства, який підписав наказ про преміювання дружини, сплатить штраф.

Яремчанський міський суд підтримав позицію прокуратури та виніс рішення, яким тимчасово виконувача обов’язків директора одного із комунальних підприємств Яремчанської міської ради визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією за ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП.

Так, фігурант не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та підписав наказ про преміювання дружини, яка обіймає посаду медичної сестри однієї із амбулаторій.

На нього накладено адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 3 400 грн.

Нагадаємо, У Франківську п’яний водій намагався дати хабар патрульним (ФОТО)

 

The post Прикарпатський чиновник, який підписав наказ про преміювання дружини, сплатить штраф appeared first on Галицький Кореспондент.

Виконувач обов’язків директора комунального підприємства, який підписав наказ про преміювання дружини, сплатить штраф. Яремчанський міський суд підтримав позицію прокуратури та виніс рішення, яким тимчасово виконувача обов’язків директора одного із комунальних підприємств Яремчанської міської ради визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією за ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП. Так, фігурант не вжив

The post Прикарпатський чиновник, який підписав наказ про преміювання дружини, сплатить штраф appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: