Прикарпатські рятувальники до світанку шукали киянина, який травмувався в горах

Минулої доби, 4 серпня, прикарпатські рятувальники отримали повідомлення від групи столичних туристів про те, по під час проходження маршруту з с. Стара Гута до г. Ігровець на Богородчанщині травмував ногу та не може самостійно продовжити рух 21-річний киянин.

О 23.50 рятувальники вирішили на пошуки туристів. О 01.00 рятувальники прибули до с. Стара Гута та на «Богуні», та пішки продовжили слідування до групи туристів. О 05.30 рятувальники прибули до потерпілого та після надання допомоги о 05.39 розпочали заходи по перенесенню потерпілого до спеціального автомобіля «Богун».

Станом на 07.00 пошуково-рятувальні роботи тривають.

Читайте також: У Карпатах киянка травмувала ногу – допомогли рятувальники

The post Прикарпатські рятувальники до світанку шукали киянина, який травмувався в горах appeared first on Галицький Кореспондент.

Минулої доби, 4 серпня, прикарпатські рятувальники отримали повідомлення від групи столичних туристів про те, по під час проходження маршруту з с. Стара Гута до г. Ігровець на Богородчанщині травмував ногу та не може самостійно продовжити рух 21-річний киянин. О 23.50 рятувальники вирішили на пошуки туристів. О 01.00 рятувальники прибули до с. Стара Гута та на «Богуні»,

The post Прикарпатські рятувальники до світанку шукали киянина, який травмувався в горах appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: