Прикарпатські письменники стали переможцями Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича

Одразу троє прикарпатських письменників стали лауреатами 5 Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича, пише WestNews.

Відомий прикарпатський письменник та поет Володимир Присяжнюк отримав першу премію у номінації «Поезія. Добірка» за добірку віршів, а його збірка “У середмісті моєї пам’яті” відзначена дипломом другого ступеня в номінації “Поезія. Книжка”. А третє місце і диплом у цій же номінації отримала Тетяна Зеленчук з міста Калуша. Окрім того, диплом першого ступеня та першість у номінації «Поезія. Книжка» отримала Наталя Данилюк з селища Перегінське Івано-Франківської області.

Підсумки конкурсу оголосили онлайн. Адже, як наголосила багаторічна організаторка конкурсу Галина Фесюк, з різних причин понад рік не могли організувати традиційний захід і вручення відзнак лауреатам.

«Кожного року ми цей захід проводили на Жовківщині. З різних причин ми не можемо провести це свято як раніше. Проте, я надіюсь, що у наступні роки все буде так, як потрібно», – зазначила Галина Фесюк.

Окрім того, переможців конкурсу також оголосили у номінаціях «Проза», «Дитяча книга», «Музичні твори», «Проза. Книга». У п’ятому Всеукраїнському літературному конкурсі імені Леся Мартовича взяли участь близько 300 авторів.

Нагадаємо, 12 лютого на Прикарпатті відзначили 150-річницю з дня народження Леся Мартовича. А сам Всеукраїнський літературний конкурс імені Леся Мартовича заснували у 2013 році у м. Жовкла на Львівщині, де помер письменник. За п’ять років його проведення у ньому взяли участь понад півтори тисячі письменників, поетів та авторів музичних творів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Торговицький сИрота, спостерігач життя галицького селянства”: франківські літературознавці про Леся Мартовича

Публікація Прикарпатські письменники стали переможцями Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича запозичена із ресурсу WestNews.

Одразу троє прикарпатських письменників стали лауреатами 5 Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича, пише WestNews. Відомий прикарпатський письменник та поет Володимир Присяжнюк отримав першу премію у номінації «Поезія. Добірка» за добірку віршів, а його збірка “У середмісті моєї пам’яті” відзначена дипломом другого ступеня в номінації “Поезія. Книжка”. А третє місце і диплом у цій же номінації отримала Тетяна Зеленчук з міста Калуша. Окрім того, диплом першого ступеня та першість у номінації «Поезія. Книжка» отримала Наталя Данилюк з селища Перегінське Івано-Франківської області. Підсумки конкурсу оголосили онлайн. Адже, як наголосила багаторічна організаторка конкурсу Галина Фесюк, з різних причин понад рік не могли організувати традиційний захід і вручення відзнак лауреатам. «Кожного року ми цей захід проводили на Жовківщині. З різних причин ми не […]

Публікація Прикарпатські письменники стали переможцями Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича запозичена із ресурсу WestNews.