Прикарпатські поліцейські показали курсантам як працює служба «102»

 

До Головного управління Національної поліції у Івано-Франківській області завітали курсанти Прикарпатського факультету НАВС, щоб ознайомитися з роботою служби «102».

Про це повідомляє Бартка з посиланням на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Сьогодні, 4 грудня, прикарпатські поліцейські ознайомлювали курсантів Прикарпатського факультету зі специфікою роботи та основними завданнями, які ставляться перед операторами «102», продемонструвала новітнє обладнання для аудіо-та відеофіксації та порядок дій оператора під час звернень громадян до поліції.

Курсантам показали роботу ситуаційного центру, працівники якого в реальному часі стежать за порядком в обласному центрі.
Другокурсники на власні очі побачили як опрацьовуються звернення громадян від надходження виклику на спецлінію «102» до направлення і супроводження нарядами поліції.
«Служба «102» є ключовою ланкою в системі роботи Національної поліції України. Оператори служби першими дізнаються про скоєний злочин. Від швидкості та якості їх роботи залежить швидкість реакції всієї правоохоронної системи”,- зазначив інспектор відділу служби «102» Віталій Гев’юк.

Окрім того курсанти дізналися про мобільний додаток 102, який передбачає миттєвий виклик поліції та прибуття групи на місце виклику за 5-7 хвилин.
Дополнительно: