Прикарпатські аграрії протестують проти продажу землі іноземцям

Сьогодні, 11 вересня, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

Депутати, як і представники аграрного бізнесу, які прийшли на комісію, висловили своє обурення щодо планів президента України Володимира Зеленського та Верховної Ради дозволити продаж землі іноземним компаніям.

Вони підготували звернення до президента та ВРУ щодо заборони іноземним фізичним та юридичним особам набувати у власність землю чи інші стратегічні ресурси України.

“Можливість придбання українських земель іноземним капіталом є реальною загрозою економічній та продовольчій політиці держави, а також призведе до зростання соціального напруження та пришвидшеної деградації українського села”, – йдеться у тексті документу.

Автори звернення закликають також розпочати широке публічне обговорення запровадження прозорого обігу земель в Україні – в інтересах майбутнього.

“Ми не можемо допустити, щоб земля стала об’єктом наживи для іноземних спекулянтів та олігархів, в тому числі – представників Росії, які вже давно придбали собі паспорти країн ЄС чи США”, – кажуть автори звернення.

Нагадаємо, що президент доручив внести до парламенту проект держбюджету на 2020 рік, почати масштабну приватизацію та запровадити ринок землі.

The post Прикарпатські аграрії протестують проти продажу землі іноземцям appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 11 вересня, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин. Депутати, як і представники аграрного бізнесу, які прийшли на комісію, висловили своє обурення щодо планів президента України Володимира Зеленського та Верховної Ради дозволити продаж землі іноземним компаніям. Вони підготували звернення до президента та ВРУ щодо заборони іноземним

The post Прикарпатські аграрії протестують проти продажу землі іноземцям appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: