Прикарпатка зібрала неймовірну колекцію фарфорових ляльок. ВІДЕО

У вишуканих платтях, капелюшках, готовою зачіскою та макіяжем: близько сотні таких фарфорових ляльок має у своїй колекції жителька смт Богородчани Мар’яна Фесюк.

Усі вони привезені із закордону, а вартість однієї – більше тисячі гривень. Першу з них дівчині подарував тато ще у три рочки.

Дуже особливими для Мар’яни є дві ляльки, які кардинально відрізняються від усіх наявних. Дівчина тримає їх біля свого ліжка і вважає, що вони оберігають її сон.

Детальніше у сюжеті “РАІ“:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колекція корів: франківський професор потрапив до Книги рекордів України. ФОТО

Публікація Прикарпатка зібрала неймовірну колекцію фарфорових ляльок. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.

У вишуканих платтях, капелюшках, готовою зачіскою та макіяжем: близько сотні таких фарфорових ляльок має у своїй колекції жителька смт Богородчани Мар’яна Фесюк. Усі вони привезені із закордону, а вартість однієї – більше тисячі гривень. Першу з них дівчині подарував тато ще у три рочки. Дуже особливими для Мар’яни є дві ляльки, які кардинально відрізняються від усіх наявних. Дівчина тримає їх біля свого ліжка і вважає, що вони оберігають її сон. Детальніше у сюжеті “РАІ“: ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колекція корів: франківський професор потрапив до Книги рекордів України. ФОТО

Публікація Прикарпатка зібрала неймовірну колекцію фарфорових ляльок. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.