Прикарпатка, якій погрожують убивством, просить у прокурора захисту

Сьогодні, 22 липня, до обласної прокуратури в Івано-Франківській області прийшла прикарпатка із двома дітьми, щоб вимагати захисту для себе і своїх дітей.

Вона вже тривалий час отримує погрози від колишнього, мусить переховувати своїх дітей і, не зважаючи на ухвалу суду, вона захисту не отримала.

Нагадаємо, мова йде про жінку, яку в 2018 році іноземець брав у заручники. Громадянин Туреччини перебував у стосунках із українкою. Після розриву відносин 33-річний чоловік приїхав до неї та вимагав, щоб вона поновила з ним стосунки. Однак жінка не погодилася. Після цього зловмисник схопив ніж та, погрожуючи, взяв потерпілу в заручники.

Суд виніс злочинцю вирок – чотири роки позбавлення волі. Крім того, нападник мав виплатити потерпілій 15 тисяч гривень матеріальної шкоди та 30 тисяч моральної. Правда, за словами жінки, так нічого їй і не виплатив.

«Ухвала йде у поліцію і вона забезпечує захист. Документи відправляються поштою, або це може зробити сама особа, щодо якої мав би застосовуватися захист. Через те, що документи йдуть довго, інформація лише тепер потрапила до правоохоронців», – зазначив прокурор Безрукий, який мав би проконтролювати виконання ухвали.

Неформальний захисник жінки, Роман Котик, пояснює, що чоловік, який погрожує жінці, наразі перебуває у СІЗО. Його засудили до 4 років позбавлення волі, однак постраждала подала в апеляцію, бо хоче більш суворого покарання.

«Поки він у СІЗО – їй почали приходити від нього смс-повідомлення із погрозами. Потім до неї прийшов невідомий чоловік, який повідомив, що сидів у СІЗО і там чув, що її колишній шукає виконавця вбивства», – зазначає Котик.

Жінку цікавить захист, який має надати поліція. А також, щоб стосовно замаху на її вбивство розпочали слідство. Прокурор пояснив, що документи стосовно цього відправили в Городенку ще 10 чи 11 числа “Укрпоштою”, і вони ще досі не дійшли туди.

The post Прикарпатка, якій погрожують убивством, просить у прокурора захисту appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 22 липня, до обласної прокуратури в Івано-Франківській області прийшла прикарпатка із двома дітьми, щоб вимагати захисту для себе і своїх дітей. Вона вже тривалий час отримує погрози від колишнього, мусить переховувати своїх дітей і, не зважаючи на ухвалу суду, вона захисту не отримала. Нагадаємо, мова йде про жінку, яку в 2018 році іноземець брав

The post Прикарпатка, якій погрожують убивством, просить у прокурора захисту appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: