Прикарпатка відсвяткувала свій 101 день народження

 

Жителька Долини Ангеліна Козій відсвяткувала 101 рік.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Долинську районну державну адміністрацію.

«Життя прожити – не поле перейти» – каже народна мудрість. Сьогодні так може сказати довгожителька нашого району Ангеліна Козій. Жінка народилася далекого 1918 року у селі Хутори Любачівського району у Польщі. У молодому віці стала вимушеною переселенкою та деякий час проживала на Тернопільщині. Пізніше оселилась на Долинщині.

Ангеліна Іванівна народила трьох дітей. Але на долю жінки випало велике горе – двох синів мати поховала. Важка хвороба забрала чоловіка. Зараз за старенькою доглядає наймолодша дочка Галина.

Донька розповідає, що мама завжди була працьовитою, любила займатись господарством. До сих пір порається в саду, біля будинку та найбільше любить співати пісень. Улюблена пісня «Про матір» Бориса Олійника. Її пам’ятає досі…. І часто виконує для внуків. Їх у Ангеліни Іванівни четверо, та ще троє правнуків.

Із днем народження Ангеліну Іванівну сьогодні привітали заступник голови районної державної адміністрації Михайло Дидяк та керівник апарату районної державної адміністрації Ірина Мацалак. Вони побажали іменинниці міцного здоров’я, Божої благодаті, тепла і родинного затишку вдома!
Дополнительно: