Прикарпатець спробував відкупитися від армії за 800 євро: отримав підозру від поліції

За процесуального керівництва прокуратури Івано-Франківської області особі повідомлено про підозру у наданні неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 369 КК України).

Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

За даними слідства, 9 липня військовозобов’язаний обіцяв та надав військовому комісару неправомірну вигоду у розмірі 800 євро за звільнення від проходження військової лікарської комісії та навчальних зборів.

Під час передачі хабара підозрюваного затримано слідчими відділу розслідування особливо важливих злочинів СУ ГУНП спільно УСБУ в області під процесуальним керівництвом прокуратури. Тепер йому загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває, інформує “Галку” пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.

За процесуального керівництва прокуратури Івано-Франківської області особі повідомлено про підозру у наданні неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 369 КК України). Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. За даними слідства, 9 липня військовозобов’язаний обіцяв та надав військовому комісару неправомірну вигоду у розмірі 800 євро за звільнення від проходження військової лікарської комісії та навчальних зборів. Під час передачі хабара підозрюваного затримано слідчими відділу розслідування особливо важливих злочинів СУ ГУНП спільно УСБУ в області під процесуальним керівництвом прокуратури. Тепер йому загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Досудове розслідування триває, інформує “Галку” пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.