Прикарпатець проведе п’ять років за ґратами за викрадений гаманець

Снятинський відділ Коломийської місцевої прокуратури, підтримав публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 186 («Грабіж») КК України.

24-річний місцевий житель, перебуваючи в приміщенні кафе «Молодіжне» в селі Стецева Снятинського району Івано-Франківської області, відкрито заволодів жіночим гаманцем, у якому знаходились гроші в сумі 8 тисяч гривень, розповідають у прес-службі прокуратури області.

Чоловік ще раз здійснив правопорушення 28 грудня 2018, під час випробувального терміну за попередньою судимістю. Вироком Орджонікідзенського районного суду м. Запоріжжя від 14 грудня 2016, його визнали винним за ч. 3 ст.408 («Дезертирство») КК України, що передбачає покарання у виді 5 років позбавлення волі, але був звільненим на підставі ст.75 КК України, з випробувальним терміном три роки.

Зрештою, прокуратура в повному обсязі довела вину зловмисника, а суд призначив покарання з урахуванням положень ст.71 КК України – 5 років 2 місяці позбавлення волі.

Читайте також: Поліцейські підозрюють п`ятьох прикарпатців у викраденні чоловіка: одного зловмисника затримано

The post Прикарпатець проведе п’ять років за ґратами за викрадений гаманець appeared first on Галицький Кореспондент.

Снятинський відділ Коломийської місцевої прокуратури, підтримав публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 186 («Грабіж») КК України. 24-річний місцевий житель, перебуваючи в приміщенні кафе «Молодіжне» в селі Стецева Снятинського району Івано-Франківської області, відкрито заволодів жіночим гаманцем, у якому знаходились гроші в сумі 8 тисяч гривень, розповідають у прес-службі прокуратури області. Чоловік ще раз

The post Прикарпатець проведе п’ять років за ґратами за викрадений гаманець appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: