Прикарпатець проведе чотири роки у в’язниці за грабіж та побиття перехожого

Івано-Франківський апеляційний суд постановив новий вирок у справі про грабіж.


Про це пише прес-служба суду.

Пізно ввечері двоє молодих людей шукали пригод на свою голову, не думаючи про наслідки. Пошук увінчався успіхом і тепер один з них буде мати достатньо часу подумати про власне життя, яке ще тільки почалось.

05 травня 2018 року приблизно о 23.10 год. товариші несподівано зупинили перехожого на узбіччі дороги, повалили його на землю та побили, завдавши легких тілесних ушкоджень. Одночасно молодики відібрали в жертви мобільний телефон, навушники, і грошові кошти (загалом «прибуток» склав майже чотири тисячі гривень).

За вчинене довелось розплатитись. Косівський районний суд розглянув кримінальне провадження стосовно молодого чоловіка і присудив йому покарання передбачене ч. 2 ст. 186 КК України, із застосуванням ст. 69 КК України два роки позбавлення волі.

Державне обвинувачення не погодилось із таким покаранням і заступник прокурора Івано-Франківської області подав апеляційну скаргу.

Колегія суддів Івано-Франківського апеляційного суду задовольнила апеляційну скаргу прокурора і постановила новий вирок.

Апеляційний суд визнав, що призначаючи покарання обвинуваченому у виді позбавлення волі на строк два роки, тобто нижче від найнижчої межі, встановленої в санкції ч. 2 ст.186 КК України, судом першої інстанції не було належним чином враховано обставини кримінального правопорушення: грабіж вчинено в нічний час доби, за попередньою змовою осіб, із застосуванням насильства, заподіявши потерпілому легкі тілесні ушкодження, а також те, що обвинувачений раніше притягався до кримінальної відповідальності.

Необхідність застосування більш суворого покарання слугувало підставою для скасування вироку першої інстанції.

Колегія суддів апеляційного суду призначила молодому чоловіку обвинуваченому за ч. 2 ст. 186 КК України покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі. Закон суворий, але це закон.

Івано-Франківський апеляційний суд постановив новий вирок у справі про грабіж. Про це пише прес-служба суду. Пізно ввечері двоє молодих людей шукали пригод на свою голову, не думаючи про наслідки. Пошук увінчався успіхом і тепер один з них буде мати достатньо часу подумати про власне життя, яке ще тільки почалось. 05 травня 2018 року приблизно о 23.10 год. товариші несподівано зупинили перехожого на узбіччі дороги, повалили його на землю та побили, завдавши легких тілесних ушкоджень. Одночасно молодики відібрали в жертви мобільний телефон, навушники, і грошові кошти (загалом «прибуток» склав майже чотири тисячі гривень). За вчинене довелось розплатитись. Косівський районний суд розглянув кримінальне провадження стосовно молодого чоловіка і присудив йому покарання передбачене ч. 2 ст. 186 КК України, із застосуванням ст. 69