Прикарпатець побив знайомого та викрав у нього гроші

Калуський міськрайонний суд взяв під варту чоловіка, який побив свого нового знайомого та викрав у нього гроші.

Про це інформують у пресслужбі суду.

Згідно матеріалів справи, підозрюваний перебував поблизу магазину в місті Калуші, там він познайомився з жителем Галицького району. Під час спілкування молодику стало відомо, що новий приятель нещодавно повернувся з Республіки Польща, де перебував на роботі, та у нього маються грошові кошти. В цей час у підозрюваного виник умисел, відібрати зароблені гроші.

З метою реалізації свого злочинного умислу підозрюваний запропонував поїхати на таксі до іншого магазину, в якому мали продовжити відпочинок та зустрітись із жінками.

Прибувши до місця призначення, молодик наніс декілька ударів руками в голову, при цьому зламавши носа своєму приятелю, та вийняв з кишені штанів гаманець, і забрав 5500 гривень.

Прокурор в судовому засіданні клопотання підтримав, пояснив, що підозрюваний неодноразово вчиняв корисливі злочини, на даний час перебуває на іспитовому терміні, визначеному вироком суду. Просив обрати запобіжний захід у виді тримання під вартою та не застосовувати альтернативний вид запобіжного заходу у виді застави.

Підозрюваний в судовому засіданні просив обрати йому запобіжний захід у виді особистого зобов’язання.

Захисник просив обрати його підзахисному запобіжний захід у виді домашнього арешту чи застави, так як ризики, на які посилається прокурор, є необґрунтованими та непідтвердженими доказами.

Вислухавши учасників кримінального провадження, дослідивши матеріали клопотання, суд вирішив застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 діб з можливістю внести заставу в розмірі 181 600,00 гривень.

Рішення слідчого судді про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою не є остаточною мірою покарання, досудове розслідування триває.

До теми: Струс мозку та численні забиття: на Прикарпатті чоловік побив школяра (ВІДЕО)

The post Прикарпатець побив знайомого та викрав у нього гроші appeared first on Галицький Кореспондент.

Калуський міськрайонний суд взяв під варту чоловіка, який побив свого нового знайомого та викрав у нього гроші. Про це інформують у пресслужбі суду. Згідно матеріалів справи, підозрюваний перебував поблизу магазину в місті Калуші, там він познайомився з жителем Галицького району. Під час спілкування молодику стало відомо, що новий приятель нещодавно повернувся з Республіки Польща, де

The post Прикарпатець побив знайомого та викрав у нього гроші appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: