Прикарпатець під час домашнього арешту викрав автомобіль і гроші у родички

Снятинський відділ Коломийської прокуратури підтримав публічне обвинувачення щодо 23-річного раніше судимого уродженця Снятина за низку злочинів.

Встановлено, що під час запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту чоловік, скориставшись тим, що у замку запалювання був ключ, викрав автомобіль марки «AudiA6», пише Фіртка з посиланням на прокуратуру області.

Крім того, було встановлено, що фігурант вкрав у близької родички грошові кошти.

Прокурором повністю доведено вину обвинуваченого у вчиненні всіх злочинів. Йому призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Снятинський відділ Коломийської прокуратури підтримав публічне обвинувачення щодо 23-річного раніше судимого уродженця Снятина за низку злочинів. Встановлено, що під час запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту чоловік, скориставшись тим, що у замку запалювання був ключ, викрав автомобіль марки «AudiA6», пише Фіртка з посиланням на прокуратуру області. Крім того, було встановлено, що фігурант вкрав у близької родички грошові кошти. Прокурором повністю доведено вину обвинуваченого у вчиненні всіх злочинів. Йому призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.