Прикарпатець намагався загасити пожежу авто і обпікся – він в реанімації

Вчора, 5 вересня о 18.30, на Прикарпатті трапилася пожежа.

Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Загоряння сталося в селі Старий Мізунь Долинського району. Горів легковий автомобіль Lada Priora. Власник машини намагався самостійно загасити вогонь. Через це він отримав опіки.

Його доставили в реанімаційне відділення Долинської ЦРЛ. Медики поставиди чоловіку діагноз: термічні опіки голови, тулуба, верхніх кінцівок ІІ-ІІІ ст. (орієнтовно 30 % тіла), опіковий шок.

До теми: На Тлумаччині під час пожежі будинку загинув чоловік

The post Прикарпатець намагався загасити пожежу авто і обпікся – він в реанімації appeared first on Галицький Кореспондент.

Вчора, 5 вересня о 18.30, на Прикарпатті трапилася пожежа. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА. Загоряння сталося в селі Старий Мізунь Долинського району. Горів легковий автомобіль Lada Priora. Власник машини намагався самостійно загасити вогонь. Через це він отримав опіки. Його доставили в реанімаційне відділення Долинської ЦРЛ. Медики поставиди чоловіку діагноз: термічні

The post Прикарпатець намагався загасити пожежу авто і обпікся – він в реанімації appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: