Прийшов з ножем та сокирою: чоловік підпалив “Епіцентр” на Миколаївщині (фото/відео)

У місті Первомайськ Миколаївської області рятувальники ліквідовують пожежу у торговельному центрі “Епіцентр”.

Як повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій, пожежа на площі близько 800 м кв. виникла в одноповерховій будівлі ТЦ “Епіцентр” 2 лютого о 12:58.

“Попередньо, жертв та постраждалих немає”, – йдеться у повідомленні.

Встановлено, що 37-річний чоловік прийшов до торгівельного центру з ножем та сокирою. У відділі лако-фарбових товарів почав розливати займисті рідини. Один із охоронців центру намагався його затримати, на що у відповідь чоловік вдарив його сокирою, та підпаливши приміщення, кинувся тікати. Про це інформує поліція Миколавської області.

Інші охоронці разом із співробітниками управління поліції охорони, наздогнали та затримали зловмисника у дворах, де ще один із працівників отримав удар сокирою.

На місце події охоронці викликали поліцейських.

Наразі злочинець, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності, доставлений до Первомайського управління поліції.

Гасінням пожежі центру займаються вогнеборці. Поліцейські забезпечують безпеку громадян на місці події.

Слідчими розпочато кримінальні провадження за ч. 2 ст. 194 КК України “Умисне знищення або пошкодження майна” та ст. 15 п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України “Замах на вбивство”.

У місті Первомайськ Миколаївської області рятувальники ліквідовують пожежу у торговельному центрі “Епіцентр”. Як повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій, пожежа на площі близько 800 м кв. виникла в одноповерховій будівлі ТЦ “Епіцентр” 2 лютого о 12:58. “Попередньо, жертв та постраждалих немає”, – йдеться у повідомленні. Встановлено, що 37-річний чоловік прийшов до торгівельного центру з ножем та сокирою. У відділі лако-фарбових товарів почав розливати займисті рідини. Один із охоронців центру намагався його затримати, на що у відповідь чоловік вдарив його сокирою, та підпаливши приміщення, кинувся тікати. Про це інформує поліція Миколавської області. Інші охоронці разом із співробітниками управління поліції охорони, наздогнали та затримали зловмисника у дворах, де ще один із працівників отримав удар сокирою. На місце події охоронці викликали поліцейських.