Провокації на Закарпатті: збирали підписи за приєднання до Угорщини

У Закарпатській області викрили осіб, які для анкетування українців використовували бюлетені із закликами до порушення територіальної цілісності України.

«Здобута оперативниками спецслужби інформація засвідчила факти розроблення та залучення громадян України до втілення стратегій оскарження в міжнародних інституціях результатів Тріанонського мирного договору. Згідно з ним у 1920 році від Королівства Угорщина відійшли території, у тому числі частина земель сучасної Закарпатської області», – повідомляє прсслужба СБУ.

У межах кримінального провадження задокументували факт використання представниками іноземних організацій громадянина нашої держави для збору підписів мешканців області на підтримку петиції щодо скасування умов Тріанонського мирного договору.

Експертиза засвідчила, що бюлетені, які використовували зловмисники для анкетування наших співвітчизників, містять заклики до порушення територіальної цілісності України.

Організатору анкетування слідчими СБУ повідомили про підозру. Йому обрали міру запобіжного заходу. Перевіряють інформацію щодо можливої причетності до антиукраїнської діяльності інших осіб та організацій.

Викриття і припинення протиправної діяльності проводилося під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області.

У Закарпатській області викрили осіб, які для анкетування українців використовували бюлетені із закликами до порушення територіальної цілісності України. «Здобута оперативниками спецслужби інформація засвідчила факти розроблення та залучення громадян України до втілення стратегій оскарження в міжнародних інституціях результатів Тріанонського мирного договору. Згідно з ним у 1920 році від Королівства Угорщина відійшли території, у тому числі частина земель сучасної Закарпатської області», – повідомляє прсслужба СБУ. У межах кримінального провадження задокументували факт використання представниками іноземних організацій громадянина нашої держави для збору підписів мешканців області на підтримку петиції щодо скасування умов Тріанонського мирного договору. Експертиза засвідчила, що бюлетені, які використовували зловмисники для анкетування наших співвітчизників, містять заклики до порушення територіальної цілісності України. Організатору анкетування слідчими СБУ повідомили про підозру. Йому обрали міру запобіжного заходу.