Проломили голову і зарізали: знайшли мертвою 19-річну дівчину

Сьогодні, 25 липня, тіло 19-річної Андріани Козинець знайшли в лісосмузі за селом Спаське Дніпропетровської області.

Дівчина пішла гуляти ввечері 23 липня, але так і не повернулася додому. Про це повідомляє Інформатор.

Відомо, що в той вечір Андріану додому підвозили знайомі, але машина зламалася в полях. 19-річна дівчина вирішила добиратися додому пішки. Коли водієві все ж вдалося завести машину, він вже не зміг знайти Андріану.

Друзі дівчини розповіли, що в день зникнення вона активно листувалася з кимось і домовлялася про майбутню зустріч.

Родичі подавали заяву в поліцію про зникнення Андріани.

“Сьогодні вранці в поліцію надійшла заява щодо зниклої безвісти мешканки села Спаське. Згодом її вбитою знайшли в лісосмузі зі слідами насильницької смерті. Відкрито кримінальне провадження за фактом умисного вбивства”, – повідомили в пресслужбі поліції.

Як розповів знайомий загиблої дівчини, її знайшли вбитою у лісі з проломленою головою і декількома ножовими пораненнями.

Сьогодні, 25 липня, тіло 19-річної Андріани Козинець знайшли в лісосмузі за селом Спаське Дніпропетровської області. Дівчина пішла гуляти ввечері 23 липня, але так і не повернулася додому. Про це повідомляє Інформатор. Відомо, що в той вечір Андріану додому підвозили знайомі, але машина зламалася в полях. 19-річна дівчина вирішила добиратися додому пішки. Коли водієві все ж вдалося завести машину, він вже не зміг знайти Андріану. Друзі дівчини розповіли, що в день зникнення вона активно листувалася з кимось і домовлялася про майбутню зустріч. Родичі подавали заяву в поліцію про зникнення Андріани. “Сьогодні вранці в поліцію надійшла заява щодо зниклої безвісти мешканки села Спаське. Згодом її вбитою знайшли в лісосмузі зі слідами насильницької смерті. Відкрито кримінальне провадження за фактом умисного вбивства”, – повідомили