Прокуратура розшукує паліїв трави у Дністровському регіональному ландшафтному парку

Органи прокуратури Прикарпаття приділяють особливу увагу розслідуванню кримінальних проваджень, відкритих за фактами незаконних підпалів сухої трави. Вони вживають заходи для встановлення винних осіб і притягнення їх до відповідальності.

Так, під процесуальним керівництвом Тисменицької місцевої прокуратури проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення причетних до пожежі у Дністровському регіональному ландшафтному парку ім. Сергія Дідича. Там, за попередньою інформацією, вигоріло майже 30 га території лісів і луків з унікальною рослинністю.

Відомості до ЄРДР за вказаним фактом внесли за ч. 1 ст. 270 («Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки») КК України.

Нагадаємо, Марцінків незадоволений роботою групи, яка бореться з паліями трави

The post Прокуратура розшукує паліїв трави у Дністровському регіональному ландшафтному парку appeared first on Галицький Кореспондент.

Органи прокуратури Прикарпаття приділяють особливу увагу розслідуванню кримінальних проваджень, відкритих за фактами незаконних підпалів сухої трави. Вони вживають заходи для встановлення винних осіб і притягнення їх до відповідальності. Так, під процесуальним керівництвом Тисменицької місцевої прокуратури проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення причетних до пожежі у Дністровському регіональному ландшафтному парку ім. Сергія Дідича. Там,

The post Прокуратура розшукує паліїв трави у Дністровському регіональному ландшафтному парку appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: