Процесори Intel Core 13 отримають до 68 МБ кеш-пам’яті

Офіційний анонс процесорів Raptor Lake, які мають змінити Alder Lake, очікується на кінець поточного року. Особливих змін, порівняно з тими самими Alder Lake, у них не буде, але чекаємо збільшення кількості ядер, трохи більші частоти і, як пише джерело, більше кеш-пам’яті.

Збільшення кількості ядер нерозривно пов’язане зі збільшенням обсягу кеш-пам’яті, тому тут все логічно. Якщо в топовому Core i9-12900K 44 МБ кеш-пам’яті (30 МБ третього рівня та 14 МБ другого рівня), то в Core i9-13900K буде вже 68 кеш-пам’яті, тобто вже на 54% більше. У конфігурації флагмана Raptor Lake має бути 24 ядра: 16 енергоефективних та 8 високопродуктивних.

Нагадаємо, на виставці CES 2022 AMD анонсувала топовий ігровий процесор Ryzen 7 5800X3D з 96 МБ кеш-пам’яті третього рівня. Як бачимо, топові Raptor Lake у плані обсягу кеш-пам’яті підтягнуться до таких ексклюзивних CPU конкурентів.  

Запис Процесори Intel Core 13 отримають до 68 МБ кеш-пам’яті спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Офіційний анонс процесорів Raptor Lake, які мають змінити Alder Lake, очікується на кінець поточного року. Особливих змін, порівняно з тими самими Alder Lake, у них не буде, але чекаємо збільшення кількості ядер, трохи більші частоти і, як пише джерело, більше кеш-пам’яті. Збільшення кількості ядер нерозривно пов’язане зі збільшенням обсягу кеш-пам’яті, тому тут все логічно. Якщо в топовому […]

Запис Процесори Intel Core 13 отримають до 68 МБ кеш-пам’яті спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.