Прикарпатський університет покращив позиції у міжнародному рейтингу Scopus

Відповідно до аналітичних даних міжнародної наукометричної бази даних Scopus індекс Гірша Прикарпатського університету досягнув 50!

У порівнянні з минулим роком індекс Гірша Прикарпатського становив – 42. Зростання позицій ПНУ у Scopus свідчить, передусім, про те, що університет активно нарощує свій науковий потенціал, зокрема, через зростання кількості цитувань публікацій наших науковців, пишуть Версії з посиланням на пресслужбу університету.

На даний час науковцями Прикарпатського опубліковано 1203 статті у виданнях, що входять до міжнародної наукометричної бази даних Scopus. Ще 555 науково-педагогічних працівників університету опублікували свої праці у високорейтингових журналах, які індексуються у Scopus. Загальна кількість цитувань – 12713.

Нагадаємо, що за результатами консолідованого рейтингу університетів України за показниками міжнародної наукометричної бази даних Scopus 2021 року Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника покращив свої позиції і зайняв 12 місце.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Відповідно до аналітичних даних міжнародної наукометричної бази даних Scopus індекс Гірша Прикарпатського університету досягнув 50! У порівнянні з минулим роком індекс Гірша Прикарпатського становив – 42. Зростання позицій ПНУ у Scopus свідчить, передусім, про те, що університет активно нарощує свій науковий потенціал, зокрема, через зростання кількості цитувань публікацій наших науковців, пишуть Версії з посиланням на […]