Прикарпатські рятувальники допомогли туристці, яка травмувалася в горах (фото)

Рятувальники Івано-Франківщини допомогли туристці, яка травмувалася в горах.

Як повідомили на сторінці Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області, подія трапилась учора, 22 вересня, близько 16:20, пише “Галицький кореспондент“.

Житель міста Яремче повідомив рятувальників про те, що під час спуску з гори Говерла туристка групи, яка складалась із 34 осіб, травмувала ногу. Вона потребувала допомоги по транспортуванню до підніжжя гори.

О 18:00 надзвичайники прибули до жінки й о 19:20 транспортували її до підніжжя гори. Звідти туристка, разом зі своєю групою направилась в місто Чернівці, до місця постійного проживання.

Читайте також: рятувальники допомогли туристці, яка травмувалась в Карпатах

The post Прикарпатські рятувальники допомогли туристці, яка травмувалася в горах (фото) appeared first on Галицький Кореспондент.

Рятувальники Івано-Франківщини допомогли туристці, яка травмувалася в горах. Як повідомили на сторінці Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області, подія трапилась учора, 22 вересня, близько 16:20, пише “Галицький кореспондент“. Житель міста Яремче повідомив рятувальників про те, що під час спуску з гори Говерла туристка групи, яка складалась із 34 осіб, травмувала ногу. Вона потребувала допомоги

The post Прикарпатські рятувальники допомогли туристці, яка травмувалася в горах (фото) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: