Прикарпатські олімпійці створили авторські писанки. ФОТО

У Вербну неділю у коломийському Музеї писанкового розпису прикарпатські олімпійці разом з представниками відділення НОК України в Івано-Франківській області створювали писанки, пише WestNews.

Олімпійці Прикарпаття зустрілись із знаним писанкарем і  учасником АТО Олегом  Кіращуком, а також відвідали коротку екскурсію музеєм, яка завершилася автограф-сесією на поверхні писанки, спеціально написаної для президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.

Не менш цікавим та захопливим став майстер-клас з розпису писанки під керівництвом наукових співробітниць музею Ірини Блонської та Роксолани Сметанюк, які після короткої теоретичної частини допомогли зануритись всім присутнім у захоплюючий мистецький світ писанкового розпису.

На завершення новоспечені “олімпійці-писанкарі” зробили спільне фото з олімпійським стягом на фоні цього унікального українського музею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП 10 майстрів писанки Івано-Франківської області

Публікація Прикарпатські олімпійці створили авторські писанки. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.

У Вербну неділю у коломийському Музеї писанкового розпису прикарпатські олімпійці разом з представниками відділення НОК України в Івано-Франківській області створювали писанки, пише WestNews. Олімпійці Прикарпаття зустрілись із знаним писанкарем і  учасником АТО Олегом  Кіращуком, а також відвідали коротку екскурсію музеєм, яка завершилася автограф-сесією на поверхні писанки, спеціально написаної для президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки. Не менш цікавим та захопливим став майстер-клас з розпису писанки під керівництвом наукових співробітниць музею Ірини Блонської та Роксолани Сметанюк, які після короткої теоретичної частини допомогли зануритись всім присутнім у захоплюючий мистецький світ писанкового розпису. На завершення новоспечені “олімпійці-писанкарі” зробили спільне фото з олімпійським стягом на фоні цього унікального українського музею. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП 10 майстрів писанки Івано-Франківської області

Публікація Прикарпатські олімпійці створили авторські писанки. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.