Прикарпатець отримав звання “Митець року”

Прикарпатський митець Богдан Струтинський отримав нагороду в загальнонаціональній програмі “Людина року-2020. Чверть століття високої місії” в категорії “Митець року”.

Про це повідомив Руслан Марцінків на своїй сторінці у Фейсбук, пише WestNews.

“На правду, однією з найвидатніших робіт був “Карпатський простір” у Франківську. Те, що ми побачили – це лише вершина айсбергу! Закулісна робота набагато складніша”, – йдеться у дописі.

Довідково:

Богдан Струтинський (нар. 19 липня 1970, с. Старий Лисець на Івано-Франківщині) – український театральний режисер, педагог та продюсер, директор-художній керівник Київського національного академічного театру оперети, голова Національної спілки театральних діячів України, Заслужений діяч мистецтв України, а також Народний артист України (2015).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майстер з Косівщини зберігає та відновлює давні техніки вишивання. ВІДЕО

Публікація Прикарпатець отримав звання “Митець року” запозичена із ресурсу WestNews.

Прикарпатський митець Богдан Струтинський отримав нагороду в загальнонаціональній програмі “Людина року-2020. Чверть століття високої місії” в категорії “Митець року”. Про це повідомив Руслан Марцінків на своїй сторінці у Фейсбук, пише WestNews. “На правду, однією з найвидатніших робіт був “Карпатський простір” у Франківську. Те, що ми побачили – це лише вершина айсбергу! Закулісна робота набагато складніша”, – йдеться у дописі. Довідково: Богдан Струтинський (нар. 19 липня 1970, с. Старий Лисець на Івано-Франківщині) – український театральний режисер, педагог та продюсер, директор-художній керівник Київського національного академічного театру оперети, голова Національної спілки театральних діячів України, Заслужений діяч мистецтв України, а також Народний артист України (2015). ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майстер з Косівщини зберігає та відновлює давні техніки вишивання. ВІДЕО

Публікація Прикарпатець отримав звання “Митець року” запозичена із ресурсу WestNews.