Прикарпатець через неприязнь вчинив підпал автомобіля

За підтримання публічного обвинувачення Івано-Франківською окружною прокуратурою засуджено чоловіка за умисне пошкодження чужого майна шляхом підпалу.

Про це повідомили на сторінці Івано-Франківської обласної прокуратури, пише “Галицький кореспондент“.

У суді довели, що в березні поточного року обвинувачений, перебуваючи у неприязних стосунках із дружиною потерпілого, після вживання спиртного вирішив пошкодити його майно.

З цією метою він проник на територію господарства, де знаходився автомобіль потерпілого, та підпалив його. Наступного дня вчинив те ж саме, спричинивши матеріальну шкоду.

У судовому засіданні прокурори довели вину обвинуваченого в повному обсязі та з урахуванням усіх обставин справи призначено покарання – 3 роки позбавлення волі.

Примітка: вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Нагадаємо, за добу на Прикарпатті горіли два автомобілі

 

The post Прикарпатець через неприязнь вчинив підпал автомобіля appeared first on Галицький Кореспондент.

За підтримання публічного обвинувачення Івано-Франківською окружною прокуратурою засуджено чоловіка за умисне пошкодження чужого майна шляхом підпалу. Про це повідомили на сторінці Івано-Франківської обласної прокуратури, пише “Галицький кореспондент“. У суді довели, що в березні поточного року обвинувачений, перебуваючи у неприязних стосунках із дружиною потерпілого, після вживання спиртного вирішив пошкодити його майно. З цією метою він проник

The post Прикарпатець через неприязнь вчинив підпал автомобіля appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: