При світлі місяця та свічок: франківські театрали зіграли легендарну виставу у зоні відчуження. ФОТО

Франківський драмтеатр – єдиний в Україні, котрий побував у Чорнобильській зоні з часу трагедії.

В ніч на 26 квітня о 1:23​, у фатальний час атомного вибуху, актори Франківського Драмтеатру зіграли драму-реквієм “Нація”, пише WestNews.

Виставу, за твором Марії Матіос, зіграли на центральній площі Прип’яті. В рамках акції «Chornobyl.35».

У 35-ту річницю Чорнобильської катастрофи присутні запалили 35 свічок. За жертв та тих, хто відчуває її наслідки і досі. В рамках акції продемонстрували архівні кадри Прип’яті до аварії. А також прочитали вірші «чорнобильських» поетів.

“Сьогодні вночі – о 1.23 – на площі мертвого міста Прип’ять, у 35-у річницю цієї всесвітньої трагедії ровесники Чорнобильської катастрофи – актори з Івано-Франківська – зіграли 90-у з початку прем’єри виставу НАЦІЯ. Виставу-реквієм за тими, кого не зламали комуністичні репресії, націю, яку не знищила радіація, націю, яку не знищать і “Гради”, і океани інформаційних фейків. Зіграли при світлі місяця і тисячі свічок. Більш апокаліптичної і водночас життєствердної картини важко уявити навіть у наш безумний час”, – написала у мережі Марія Матіос.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківському Драмтеатрі розповіли деталі прем’єри за творами Франца Кафки

Публікація При світлі місяця та свічок: франківські театрали зіграли легендарну виставу у зоні відчуження. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.

Франківський драмтеатр – єдиний в Україні, котрий побував у Чорнобильській зоні з часу трагедії. В ніч на 26 квітня о 1:23​, у фатальний час атомного вибуху, актори Франківського Драмтеатру зіграли драму-реквієм “Нація”, пише WestNews. Виставу, за твором Марії Матіос, зіграли на центральній площі Прип’яті. В рамках акції «Chornobyl.35». У 35-ту річницю Чорнобильської катастрофи присутні запалили 35 свічок. За жертв та тих, хто відчуває її наслідки і досі. В рамках акції продемонстрували архівні кадри Прип’яті до аварії. А також прочитали вірші «чорнобильських» поетів. “Сьогодні вночі – о 1.23 – на площі мертвого міста Прип’ять, у 35-у річницю цієї всесвітньої трагедії ровесники Чорнобильської катастрофи – актори з Івано-Франківська – зіграли 90-у з початку прем’єри виставу НАЦІЯ. Виставу-реквієм за тими, кого не зламали […]

Публікація При світлі місяця та свічок: франківські театрали зіграли легендарну виставу у зоні відчуження. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.