Представлена спортивна гра Speedgate, створена нейронною мережею

Минулого тижня в Портленді пройшов захід Design Week, в ході якого була представлена командна спортивна гра Speedgate. Унікальність гри в тому, що її створила нейронна мережа. Точніше кажучи, нейронна мережа, навчена фахівцями компанії AKQA на великій кількості існуючих ігор.

Спочатку результати роботи нейромережі були далекі від практики, але після підстроювання параметрів і первинного відбору розробники зупинилися на грі, яку назвали Speedgate.

Ця командна гра об’єднує риси регбі, футболу і крокету. Учасники двох команд грають на довгастому полі, в середині якого розташовані ворота. Щоб набирати очки, необхідно передавати м’яч партнерам по команді через ворота. При цьому не можна заступати за межу навколо воріт. Детальніше з правилами можна ознайомитися на сайті проекту.

Розробники запрошують всіх бажаючих освоювати нову гру і приєднуватися до ліги Speedgate. Якщо новинка буде зустрінута з належним ентузіазмом, перша ліга буде сформована вже цього літа.

Минулого тижня в Портленді пройшов захід Design Week, в ході якого була представлена командна спортивна гра Speedgate. Унікальність гри в тому, що її створила нейронна мережа. Точніше кажучи, нейронна мережа, навчена фахівцями компанії AKQA на великій кількості існуючих ігор. Спочатку результати роботи нейромережі були далекі від практики, але після підстроювання параметрів і первинного відбору розробники […]