Позитрон і Каскад з’єднають з Пасічною велосипедною доріжкою

 Сьогодні Департамент благоустрою Івано-Франківської міської ради зробив маленький, але дуже важливий крок для велосполучення мікрорайонів Каскад та Позитрон з мікрорайоном Пасічна.

Для забезпечення досягнення цієї цілі уклали договір та розпочинаємо розробку проєкту з влаштування велодоріжки на вул. Надрічній на ділянці від вул. Вовчинецької до залізничного переїзду, – повідомляє Igor Senchuk.

На жаль з сумом доводиться спостерігати як тротуар на цій ділянці постійно звужується, а вільного місця стає дедалі менше, тож нас очікує не просте проектування та реалізація проєкту, але віримо що все вийде якнайкраще.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

 Сьогодні Департамент благоустрою Івано-Франківської міської ради зробив маленький, але дуже важливий крок для велосполучення мікрорайонів Каскад та Позитрон з мікрорайоном Пасічна. Для забезпечення досягнення цієї цілі уклали договір та розпочинаємо розробку проєкту з влаштування велодоріжки на вул. Надрічній на ділянці від вул. Вовчинецької до залізничного переїзду, – повідомляє Igor Senchuk. На жаль з сумом доводиться спостерігати […]