Пояснити не зміг: Чоловік під час сварки жорстоко вбив своїх батьків молотком

Учора, 11 жовтня, до поліції зателефонував чоловік та повідомив, що вчинив “страшний вчинок”, однак, який саме, пояснити не зміг. Повідомляє центральний відділ поліції Донецької області.

Як виявилось, під час сварки він убив своїх батьків. Що саме підштовхнуло 37-річного чоловіка до вчинення жорстокого злочину наразі з’ясовують поліцейські.

Злочин стався близько 12.00 в одному з населених пунктів Мангушського району. Встановлено, що між сином та його батьками виник побутовий конфлікт, а згодом словесна суперечка набула тяжких наслідків. Чоловік наніс 69-річним родичам удари молотком, не сумісні з життям.

Оговтавшись, чоловік зателефонував до поліції.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Мангушського відділення поліції. Речові докази вилучено та спрямовано на експертизу.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 Кримінального Кодексу України (умисне вбивство). Чоловікові загрожує або позбавлення волі до 15 років або довічне ув’язнення.

Наразі злочинця затримано в порядку ст. 208 кримінального-процесуального кодексу України.

Учора, 11 жовтня, до поліції зателефонував чоловік та повідомив, що вчинив “страшний вчинок”, однак, який саме, пояснити не зміг. Повідомляє центральний відділ поліції Донецької області. Як виявилось, під час сварки він убив своїх батьків. Що саме підштовхнуло 37-річного чоловіка до вчинення жорстокого злочину наразі з’ясовують поліцейські. Злочин стався близько 12.00 в одному з населених пунктів Мангушського району. Встановлено, що між сином та його батьками виник побутовий конфлікт, а згодом словесна суперечка набула тяжких наслідків. Чоловік наніс 69-річним родичам удари молотком, не сумісні з життям. Оговтавшись, чоловік зателефонував до поліції. На місці події працювала слідчо-оперативна група Мангушського відділення поліції. Речові докази вилучено та спрямовано на експертизу. За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 Кримінального Кодексу України (умисне вбивство).