Потужну бездротову зарядку заборонять в Китаї

Вже зараз виробники смартфонів готові пропонувати клієнтам пристрої з підтримкою швидкої бездротової зарядки потужністю навіть більш 50 Вт. Однак китайська влада не хоче такого прогресу і має намір заборонити бездротові зарядні пристрої з показником, які перевищують вищевказане значення.

Нещодавно Міністерство промисловості та інформатизації КНР випустило документ, який передбачає введення деяких обмежень на бездротову швидку зарядку для мобільних телефонів.

Поки документ знаходиться на стадії розгляду, але є відомості, що вступ закону в силу не за горами. Автори законопроекту хочуть, щоб пристрої потужністю понад 50 Вт стали заборонені з 31 грудня 2021 року.

Варто відзначити, що 10 серпня Xiaomi повинна представити смартфон Mi MIX 4 з підтримкою швидкої бездротової зарядки потужністю 70 або 80 Вт. Однак новий закон може вставити Xiaomi палиці в колеса.

Запис Потужну бездротову зарядку заборонять в Китаї спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Вже зараз виробники смартфонів готові пропонувати клієнтам пристрої з підтримкою швидкої бездротової зарядки потужністю навіть більш 50 Вт. Однак китайська влада не хоче такого прогресу і має намір заборонити бездротові зарядні пристрої з показником, які перевищують вищевказане значення. Нещодавно Міністерство промисловості та інформатизації КНР випустило документ, який передбачає введення деяких обмежень на бездротову швидку зарядку […]

Запис Потужну бездротову зарядку заборонять в Китаї спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.